EST

HAUTE COUTURE HOOLDUS

Avasta personaalne, just Sinu jaoks mõeldud ravi maailm, mis on pühendatud näo, keha ja juuste ilule.

Carita ilueksperdid püüdlevad täiuslikkuseni ja nende suurepärane ilutehnika on sujuvalt seotud ainulaadseks hetkeliseks ja sensuaalseks naudinguks. Need nahahoolduse eksperdid on arendamise protsessi keskmes  (tekstuurid, tehnika, jne) püüeldes täpsuse ja tulemuslikkuse poole.

Iga ravi on üles ehitatud kahele olulisele mõõtmele:

LE RENOVATEUR: LEGEND

See ikooniks olev House of Beauty nahahooldus oli uue originaalse konseptsiooni tulemus. Hoolduse käigus tekib üllatav, jäljendamatu tunne kui Renovateuri esialgu märg tekstuur muundub aeglases rütmis pulbriks, jättes nahale vitamiinidega kaetud loori.

Saladus peitub ainulaadses tekstuuris: segu päevalilleseemnetest ja eeterlikest õlidest. Hooldus järgib Carita peamist sammu iluhoolduste tegemisel, peenendades naha tekstuuri, elavdades naha uuenemist ja andes võrreldamatu sära.

CINETIC™ LIFT EXPERT

Tõeline tehnoloogiaime CINETIC™ LIFT EXPERT on ilu seadeldis, mis peegeldab Carita ilufilosoofiat: näo, keha ja juuste ilu ülim hooldus. CINETIC™ LIFT EXPERT on Carita unikaalse ekspertiisi tulemusena valminud seade, mille välja töötamiseks on kulunud rohkem kui 20 aastat. See seade ühendab endas valgusteraapia ja ultraheli mikro-massaaži. Pakub heolutunnet, erakordset jõudlust ja nähtavaid ning püsivaid tulemusi nahal ja peanahal.