EST

Desiree Beauty ajalugu

Désirée Beauty looja Gigil Tamme oli kõigest 16 aastane, kui oli juba absoluutselt kindel, et temast peab saama kosmeetik. Ta on lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli aastal 1992. Pärast kooli töötas Gigil Tallinna Kiirabihaiglas, praeguse nimega Põhja Eesti Regionaalhaigla, operatsiooni õena. Töötades õena kaalus ta ka plastikakirurgiat, aga süda jäi siiski kosmeetikale truuks. Aastal 2010 oligi kätte jõudnud see õige hetke luua üks eriti ainuõige salong. Désirée Beauty ametlikuks sünnipäevaks sai 2010. aasta 1.juuli.

Esimesena valmis Suur-Karja 2 ilusas muinsuskaitse all olevas majas asuv salong. Esimene kord kui Gigil Suur-Karja 2 majas üle salongi praeguste ruumide lävepaku astus, oli tal kohe täiesti selge, et need on just need ruumid, mis on loodud tema nägemusele Désirée Beauty’st. Kuigi talle näidati veel teisigi pindu selles majas, tundus algne valik siiski kõige sobilikum ja õigem.

Ruumid saadi kätte veebruaris 2011. aastal, ning esimene klient, kelleks oli Maire Milder võeti vastu sama aasta 11. detsembril. Salongi loomine ning ruumide sisustamine ja ülesehitamine võttis oma aja. Esimene ruum, mis avati tööks oli kosmeetikatuba. Järgmisena lisandus juuksurisaal. Äärmiselt detailselt ning kliendi mugavust silmas pidades sai valitud juuksurisaali mööbel. Kõige erilisem kogu saalis on kindlasti meie juuksuri pesutool. Pesutooli tellimise hetkel oli tegemist esimese omalaadse tooliga Euroopas. Tooli muudab unikaalseks tema kuju, klient ei ole sunnitud istuma toolis pea kuklas, mis on äärmiselt kahjulik kaelasoontele, vaid on äärmiselt mugavas lamavas asendis.  

Aastal 2015, ehk siis viis aastat hiljem sai Gigil ühel toredal Aprilli päeval kirja, kus küsiti, et ega Désirée Beauty’l ei oleks huvi osaleda Hilton Tallinn Park hotelli salongi konkursil. Mõeldes, et lisaks praegusele täiuslikule salongile võiks ju luua veel ühe sama suurepärase, saatis Gigil enda nägemuse, tänu millele konkursi lõpuks osutuski Désirée Beauty valituks.  

Désirée Beauty Hiltoni salong alustas tööd 2016. aastal 1.juunil.

TUTVU MEIE TIIMIGA: